Servis

Servis

Servis SKI a SNB

Vážení zákazníci,
připravili jsme pro vás několik informací ohledně našeho lyžařského servisu.
V rámci služeb pro zákazníky vám nabízíme možnost využít náš servis na lyže a snowboardy. Montujeme a seřizujeme vázání na sjezdové lyže, montujeme vázání na běžecké lyže a na snowboardy. Naši technici seřizují lyžařské vázání na stroji MOMENTRONIC PRO váhovou metodu podle norem EU ISO 11088, ISO 11110, ISO 8061, který zaručuje garanci správnosti seřízení. I u nového vázání velmi často neodpovídá přesně stupnice pro vypínací sílu. Všem zákazníkům vydáváme potvrzení, že jejich lyže jsou odborně a profesionálně seřízeny autorizovaným lyžařským servisem. Toto potvrzení má celoevropskou platnost (je velmi důležité pro pojišťovny). Platnost tohoto potvrzení je pouze 1 rok. Proto je nutné nastavení vázání 1x ročně kontrolovat, popřípadě aktualizovat.
Ceník servis SKI a SNB

Servis MONTANA

Příjem a výdej zakázek pro servis MONTANA v prodejní dobu od 9.00 – 19.00 h.
Ceník servis MONTANA

Bootfitting

Nabízíme pro vás novou službu v oblasti lyžování. Naše prodejna se v letošní sezoně zaměřila na bootfitting lyžáků pro potřebu jednotlivých zákazníků. Služba se týká všech zákazníků, kteří mají lyžáky značky Atomic s technoligií Memoryfit a Salomon s technologií Custom shell. Tato technologie se zaměřuje na tvarování skeletu lyžáků, což zajištuje exkluzivní komfort každému zákazníkovi na míru. Na celý proces tvarování skeletu se můžete podívat na videích níže.

Bootfitting Atomic Bootfitting Salomon

Servisní formulář Energetics

Slouží k nahlášení závad na fitnessových strojích ENERGETICS vybavených servisní kartou
SERVIS ENERGETICS – záruční a pozáruční opravy

Nášlapová analýza chodidel

Analýza se provádí pomocí ultra rychlého měřicího termo-přístroje, kterým se změří optimální tlakové rozložení chodidel a vlastnosti nohou, jako je vychylování nohou v botách zevně, dovnitř i do rotace

Přístroj je schopen odhalit případné vady chodidel, jako jsou snížená klenba chodidla, plochá noha, příčně plochá noha či vyklenutá noha. Na základě charakteristiky tvaru Vaší nohy Vám prodejci doporučí typy bot, které Vašim nohám budou vyhovovat.

Podrobnější informace o analýze chodidel naleznete zde.

Poskytování záruk
Senzační záruky u INTERSPORTU!

Nákup u firmy INTERSPORT znamená bezstarostný nákup.

Stáhnout 1 strana, 40 kB

Akce, novinky a informace

Chcete, abychom Vám zasílali informace o novinkách, akcích a další informace na Váš e mail? Stačí vyplnit tento jednoduchý dotazník a odeslat.

Zavřít

Váš názor nás zajímá

Zavřít
© 2004-2019 INTERSPORT Chomutov | INTERSPORT Česká republika | INTERSPORT International | Webdesign sixta.cz
Volný čas, Chomutov